Březen 2015

Moje fotky z cest ...

31. března 2015 v 21:02 | Monika |  Tak nějak vše možné
Nejsem velký cestovatel, ale pár míst jsem navštívila. Zatím jsem se nejdále dostala do Japonka. V Tokiu jsem se sešla s kamarádkou z Čech, která tam tou dobou studovala. Ne tedy přímo v Tokiu, ale tam jsme spolu pobyly 10 dní (03/2014).

Dávm sem pár upravených fotek, které jsem si nahrála na DA. (jinak samozřejmě mám kupu v pc a na FB)

*při kliknutí na obrázek odkaz na DA*

pohled z okénka letadla, letěla jsem poprvé a sama takže přiznávám, že jsme se bála :D

u císařského paláce


deštivá Shibuya


blízko císařského paláce, úplně miluju ten "prostor"
Noční Shibuya


Západ sluníčka u svatyněTady na tom jsem se svezla, poprvé jsem byla na horské dráza nakone se mě to strašně líbilo! :D


POV jízdy a musím říct, že mě to přišlo o hodně kratší. Jako bych sjela ten první sráz a najednou byl konec. :DDDD


Hobbit + RingCon

25. března 2015 v 21:52 | Monika |  Akce
Tady jen udělám malé shrnutí, kde jsem byla. Už je to déle a osobně nejsem moc dobrá v psaní reportů, i když možná z conů na které se chystám, pak něco napíšu, ale no to se uvidí, podle toho, jak bude nálada.

The Hobbit red carpet premiere (Berlín) 2013

Na tuto premiéru jsem vlastně jela a ani od toho nic nečekala. Nikdy jsem předtím na žádné premiéře nebyla a vlastně, až díky kamarádce (která v tom umí chodit) jsem jela na tuto. Moc jsem si ji užila, protože jsem stála v první řadě a opravdu to za to rozhodnutí, že pojedu stálo! Rozhodovala jsem se na poslední chvíli, protože kamarádka neměla s kým jet a tak jsem si řekla, že pojedu.

Z této premiéry mám hodně podpisů (možná pak dodám foto) a dokonce foto s dvouma herci. (:

Benedict Cumberbatch


a tady s Orlandem Bloomem <3RingCon (Bonn) 2014

Na tuto convatins se dostat byla sranda. Původně jsme s kamarodkou chtěly vidět Mishu Collinse, který měl být na Aeconu, jenže tenco con úplně zrušili a tak jen co nám vrátili peníze, jsme koupili vstupenku na RingCon, kde měl Misha být a co se nestane? Mishu zrušili, ještě porušili nějaké další herce z Game of thrones no ale zůstal tam Sebastian Roché tak jsme si řekli, jedeme. Stejnak vstupenky vrátit nešly.

Con byl však hodně super! Já tam z ČR dojela busem s kamarádkou, která letěla z Londýna jsem se sešla u hlavního vlakového nádraží a odtud jsme se dopravili do hotelu, kde jsme měly ubytko. Nebyly jsme v hotelu, kde byl con. Jen co jsme se upravily, jesly jsme na con. Původně jsme myslely, že budem chodit pěšky, ale moc se nám nechtělo a ta městská doprava nebyla nějak extra kontrolovaná, tak jsme jeli na černo :D

Nejzábavnější panel byl s Natem a Sebastianem!

Jelikož jsem v té době na The Vampire Diaries nekoukala, tak jsem toho herce znala jen matně z nějakého dílu od Originals. Od té doby jsem to napravila, ale tak nedá se nic dělat. Třeba ho potkám ještě někde, kde už budu vědět, kdo je. (:

Tu jsou fotky, které jsem si zaplatila.

Sebatian Roché (Supernatural, Originals, Vampire diaries)

a Finn Jones (Game of thrones)


Ale musím říct, že díky tomu conu jsem začala koukat na další seriály. Jako právě zmiňované The Vampire Diaries. Potom také Arrow, protože tam byl Manu Bennet, který tak dobře povídal, já ho znala ze seriálu Spartacus a ještě jsem si rozkoukala Vikings, protože mě Ti herci přišli zábavní.

Víc fotek sem dávat nebudu, to bych celý ten článek pak musela věnovat jen tomuto conu a já to spíš beru jako souhrn.

Měla jsem zastávku na London evening standard theatre awards (Londýn) 2014

A odtud mám foto a podpis od Andyho Serkise. Tam taky byla vidět spousta herců a známých osobností, ale k nám boužel nikdo další nedošel.


The Hobbit "green" carpet premiere (Londýn) 2014


Na této premiéře jsem byla v druhé řadě, ale více méně, díky kamarádce, která mě ukořistila náramek s lepším číslem (935), protože ona v Londýně teď bydlí. Neříkám, že to pro ní bylo jednoduché, ale byla ochodtná, tak to takhle dopadlo. Mrzelo mě, že jsem nebyla v první řadě kvůli fotkám. Hlavně Lee Pace mě mrzí do dneška, ale což, život nekončí :D a uvidím, co bude. Koho ještě potkám a tak.

Moje fotky:

Ale jinak mám zase dost podpisů a ty se taky hodí. Aspoň mám památku, že jsem je fakt viděla naživo.

Tak jo, tímto pro dnešek končím.

Něco o mě

24. března 2015 v 16:32 | Monika |  About me
Ahoj, jmenuji se Monika. bydlím v Pardubickém kraji a pracuji v kanceláři. Dřív jsem měla blog, ale jinak zaměřený a dnes po dlouhé době, jsem si řekla, že bych se k blogování mohla vrátit. Tentokrát ho chci mít spíš jako deníček. Psát co dělám, kam jezdím, co jsem si koupila. Prostě věci osobního rázu.

Někdo by asi řekl, že už jsem stará na to mít blog, já dopředu neslybuji, že ho utáhnu a že na něj mám hodně času, to pravda není, protože když přijdu z práce chci se na něco koukat, něco si přečít a kdy pak trávit čas na blogu. Takže to bude o tom, že si asi někdy ten čas udělám, jako teď. (:

Mám ráda cestování, seriály, filmy, conventions.

Fotku co mám v záhlaví je z loňského roku, kdy jsem byla v Tokiu.

A toto jsem já. (:

Co mám ráda: Supernatural, The Vampire Diaries, The Originals, The Walking Dead, The 100, The Flash, Arrow, Doctor Who, Ancietn Aliens, Hannibal, The Game of Thrones, Halt catch a fire, Star Gate, Star Gate Atlantis, Sherlock, 2 broke girls, Dexter, Adventure Time ...