Srpen 2015

Abandoned places/Vintage/Retro/ atd pod jakými tagy se to najde na tumblru ...

29. srpna 2015 v 15:07 | Monika |  Tak nějak vše možné
Musím říct, že prostě miluju retro ... ale nemyslím takové to z Rebelů, jak jsem nedávno psala kamarádce ... a nemyslím jen tzv v módě, ale i fotky a asi hlavě fotky chci ukázat ...

Atmosféru si můžete navodit třeba písničkou Video Games (btw pamatujete si staré televizní hry na katezky? Si pamatuju, jak nám to naši koupili, když jsme se ségrou byly malý a nemohly jsme se od toho odrznout. Střílely jsme kachny, Hrály Kačeří příběhy a nebo nějaký karate :D atd.)

a teď k fotkám, už delší dobu obdivuji Urbex:
Opuštěné zábavní parky - kategorie sama o sobě, která mě asi zajímá nejvíc, protože když vidím fotky zchátralých velkých věcí, který měly sloužit zábavě, mám z toho hodně zvláštní pocit ... někdy bych se sama ráda podívala do opuštěného zábavního parku ... Tumblr youtube Nara Dreamland
Tag abandoned na mém tumblru
Nevím co k tomu víc napsat, většinou brouzdám na youtube nebo tunblru a prohlížím fotky a videa a baví mě to ...

Hodně sama fotím přírodu a nebo psy, když jdu se ségrou venčit ... protože je to pro mě takové nejdostupenější, ale v poslední době nějak neholduji takovým těch "hodně čistým" fotkám. Spíš se mi líby, když to pak proženu filtry a pozměním barvy atd. Loni jsem si koupila instax a stále z něj mám rádost, ale nějak jsem se nenaučila s ním fotit ve velkém, a teď se mi zalíbil nový foťák Lomoinstant protože je to spojení Lomo fotek s instaxem, kde pro mě vyplívá, že bych si stále kupovala ty stejné foto papírky, což mě pčijde výhodné. Hodně se mi právě teď líbí Lomo styl, protože prostě působí staře.
Později bych chtěla nějaké takové fotky tvořit nejen díky filtrům, ale reálně na film ... asi si zkusím koupit ten jeden foťák časem ...

Teď se však chystám na digitál, abych měla dobrý foťák na cony. Letos jsem fotila mobilem a to byla fakt krize, takže to snad příští rok napravím. (:

Retro tag na mém tumblru ....

a to asi stačí ... jen tak pro ukázku, co se mě líbí po foto stránce (:

Hudba

12. srpna 2015 v 20:54 | Monika |  Tak nějak vše možné
Co teď nejvíc poslouchám ....

Lana Del ReyAmy Winehouseneříkám, že jsou to jediné písničky, co poslouchám, ale teď toto vede ... nějak mě dostává ta atmosvéfa těch písniček ...

Co jsem dělala ... conventions

12. srpna 2015 v 20:43 | Monika |  Akce
Ahoj,

já prostě neumím být bloger :D blog jsem si sice založila (podle někoho jsem na to už stará, okay možná mají pravdu), ale zjišťuji, že jsem líná tady něco psát. Fatk už ani nevím, jak napsat nějaký report z conů, kde jsem byla a to, že jsem jich teď pár navšítila, takže tu jen info bez nějakých reportů ...

Ono toho zase nebylo hodně, ale popravdě na mě toho naráz bylo dost.

1. Asylum 14 v Birminghamu UK (Supernatural)
Tady na ten con, jsme s kamarádkou koupily vstupenku úplně na poslední chvíli v poslední vlně doplnění vyprodaných vstupenek (ráno už nebyly a pak už prostě jen vyprodáno)

Tady jsem získala fotku s Jensnem <3 Opravdu to byla moje vysněná fotka, protože jsem díky ní měla hodně starostí. Nejprva mě fotka s Jensnem nevyšla na Jibconu a tak jsem myslela, že ho tento rok budu muset oželet a nakonec jsem ji chytla na Asylu. (:Samozřejmě, že cony nejsou jen o fotkách, ale když tam člověk jede a vidí své oblébené herce, tak vedle podpisů rád získá i fotky (dřív když jsem jezdila na koncerty, tak jsem si vozila merch v podobně - tašky, ručníčky atd a teď si vozím fotky a podpisy)

2. Jibcon 6 v Římně, Itálie (Supernatural)
Tento con měl být původně jen jediný na který jsem se s kamarádkou chystala, ale ono jak si člověk koupí jednu vstupenku, tak nemůže nějak přestat a jde dál ... a dál :DD takže v pořadí druhým conem byl tento, na který jsem letěla za dva dni po příletu z Birminghanu (jo, byla to fakt rychlovka)


Pokud si projdete tagy na mém tublru narazíte tam na víc fotek a nebo na instagramu.

3. Insurgence 7 (The vampire diaries, The Originals)
Toto bylo také dost unáhlené rozhodnutí. Kamarádka mi píše, chci jet, bude tam Ian. Já se zamyslím a odpovím ji, že taky pojedu a pak najednou máme koupené vstupenky.
Tady jsem poprvé byla na meet nd greet a bylo to dobré se Sebatianem Roché (je s ním hrozná sranda) a pak jsme byly ty Češky :D při podpisu si nás pamatoval.
FOTO Ian byl zlatíčko, hodně se opravdu zajímá o fanoušky.


To je vlastně vše, ale tím, jak to bylo hned za sebou, pro mě to byl tím větší nářez a teď mě jen mrzí, že dleší dobu nic.

A jak jsem se zmínila, jelikož nejsem klasický bloger, co by rozebíral každou událost, tak jen se moho ke konci zmínit, že mám koupenou vstupneku na Jibcon7 a zabookovanou fotku s Jaredem Padaleckim, letos nedojel, tak snad příští rok se v pořádku ukáže. (:

Děkuji za pozornos, pokud to někoho zajímá a budete se mě chtít na něco optat, můžete zanechat komentář.
Co mám ráda: Supernatural, The Vampire Diaries, The Originals, The Walking Dead, The 100, The Flash, Arrow, Doctor Who, Ancietn Aliens, Hannibal, The Game of Thrones, Halt catch a fire, Star Gate, Star Gate Atlantis, Sherlock, 2 broke girls, Dexter, Adventure Time ...