Co jsem dělala ... conventions

12. srpna 2015 v 20:43 | Monika |  Akce
Ahoj,

já prostě neumím být bloger :D blog jsem si sice založila (podle někoho jsem na to už stará, okay možná mají pravdu), ale zjišťuji, že jsem líná tady něco psát. Fatk už ani nevím, jak napsat nějaký report z conů, kde jsem byla a to, že jsem jich teď pár navšítila, takže tu jen info bez nějakých reportů ...

Ono toho zase nebylo hodně, ale popravdě na mě toho naráz bylo dost.

1. Asylum 14 v Birminghamu UK (Supernatural)
Tady na ten con, jsme s kamarádkou koupily vstupenku úplně na poslední chvíli v poslední vlně doplnění vyprodaných vstupenek (ráno už nebyly a pak už prostě jen vyprodáno)

Tady jsem získala fotku s Jensnem <3 Opravdu to byla moje vysněná fotka, protože jsem díky ní měla hodně starostí. Nejprva mě fotka s Jensnem nevyšla na Jibconu a tak jsem myslela, že ho tento rok budu muset oželet a nakonec jsem ji chytla na Asylu. (:Samozřejmě, že cony nejsou jen o fotkách, ale když tam člověk jede a vidí své oblébené herce, tak vedle podpisů rád získá i fotky (dřív když jsem jezdila na koncerty, tak jsem si vozila merch v podobně - tašky, ručníčky atd a teď si vozím fotky a podpisy)

2. Jibcon 6 v Římně, Itálie (Supernatural)
Tento con měl být původně jen jediný na který jsem se s kamarádkou chystala, ale ono jak si člověk koupí jednu vstupenku, tak nemůže nějak přestat a jde dál ... a dál :DD takže v pořadí druhým conem byl tento, na který jsem letěla za dva dni po příletu z Birminghanu (jo, byla to fakt rychlovka)


Pokud si projdete tagy na mém tublru narazíte tam na víc fotek a nebo na instagramu.

3. Insurgence 7 (The vampire diaries, The Originals)
Toto bylo také dost unáhlené rozhodnutí. Kamarádka mi píše, chci jet, bude tam Ian. Já se zamyslím a odpovím ji, že taky pojedu a pak najednou máme koupené vstupenky.
Tady jsem poprvé byla na meet nd greet a bylo to dobré se Sebatianem Roché (je s ním hrozná sranda) a pak jsme byly ty Češky :D při podpisu si nás pamatoval.
FOTO Ian byl zlatíčko, hodně se opravdu zajímá o fanoušky.


To je vlastně vše, ale tím, jak to bylo hned za sebou, pro mě to byl tím větší nářez a teď mě jen mrzí, že dleší dobu nic.

A jak jsem se zmínila, jelikož nejsem klasický bloger, co by rozebíral každou událost, tak jen se moho ke konci zmínit, že mám koupenou vstupneku na Jibcon7 a zabookovanou fotku s Jaredem Padaleckim, letos nedojel, tak snad příští rok se v pořádku ukáže. (:

Děkuji za pozornos, pokud to někoho zajímá a budete se mě chtít na něco optat, můžete zanechat komentář.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Co mám ráda: Supernatural, The Vampire Diaries, The Originals, The Walking Dead, The 100, The Flash, Arrow, Doctor Who, Ancietn Aliens, Hannibal, The Game of Thrones, Halt catch a fire, Star Gate, Star Gate Atlantis, Sherlock, 2 broke girls, Dexter, Adventure Time ...